Služby

Prehľad
ponúkaných služieb

Preprava tovaru

Nakúpili ste u nás tovar a kapacita Vášho auta nie je postačujúca? My Vám ho odvezieme. Disponujeme rôznorodým vozovým parkom, preto dokážeme flexibilne reagovať na Vaše špecifické požiadavky. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Vozidlo Užitočná hmotnosť
  Rozmery ložnej plochy (dxš)


VW Crafter
(skriňová dodávka)

Poprad
 

1 700 kg

3 714 x 1 764mm


Opel Movano
(skriňová dodávka)

Košice
 

1 700 kg 3 714 x 1 764mm


Opel Movano
(skriňová dodávka)

Bratislava
 

1 700 kg 3 714 x 1 764mm


Mitsubishi
(valník s plachtou)
 

3 225 kg 4 430 x 2 140mm


Volvo
(valník s plachtou a hydraulickou rukou)
.

8 000 kg 7 000 x 2 480mm

 

Máme tiež pravidelné rozvozy tovaru, trasy sú naplánované takto:
Utorok - smer Košice
Štvrtok - smer Bratislava

Takisto rozvážame pravidelne tovar z pobočiek Košice a Bratislava

Prostredníctvom nášho zmluvného partnera - spoločnosti DPD - Vám vieme tovar dodať aj expresne, kdekoľvek na Slovensko (do 24 hodín), ale aj do zahraničia. Aktuálny stav prepravy Vášho balíka si môžete online skontrolovať tu.

 

Cenové ponuky

Držíme sa kréda, že profesionálna cenová ponuka je zárukou spokojných zákazníkov a korektných vzťahov s klientmi. Pokiaľ ste to, čo hľadáte, nenašli v našom cenníku, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa konkrétnych individuálnych požiadaviek.

 

 

Technické poradenstvo

Ako odborne zdatný a stále školený personál Vám zaručujeme kvalitné riešenie problémov. Či už potrebujete poradiť pri tvorbe cenový ponúk, vyšpecifikovať adekvátnu náhradu tovaru, navrhnúť vhodné osvetlenie alebo si len chcete urobiť prehľad o momentálnej ponuke vypínačov na trhu, my sme Vám k dispozícii. Kontaktujte nás.

 

 

Zber elektroodpadu

Naša spoločnosť prostredníctvom autorizovanej organizácie zabezpečuje zhromažďovanie, zber, odvoz a zhodnotenie elektroodpadu, čím garantuje technologicky a legislatívne správny a aj pre životné prostredie vhodný postup recyklácie odpadu.